NISZ Pont munkatárs

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

NISZ PONT MUNKATÁRS

A következő kihívások várnak:

Technológiai támogatói feladatok:

  • Végfelhasználók helyszíni támogatása,
  • Új felhasználók, informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, installálása, illetve kilépők esetében ezek megszüntetése (asztali munkaállomás, IP telefon, nyomtató, levelezés beállítása)
  • Számítógép rendszer karbantartása, működtetése,
  • Az informatikai eszközökhöz kapcsolódó szoftveres és hardveres feladatok ellátása
  • Informatikai eszközök hálózatba kötése, valamint alapszintű hálózati problémák kezelése
  • A támogatott informatikai eszközök költöztetése, szakszerű szétszerelése, valamint üzembe helyezése
  • A kezelt hibák ticketing rendszerbe történő kezelése, és nyomon követése
  • Kapcsolattartás az informatikai üzemeltetést végző társszervezetek munkatársaival
  • Alapvető HW és SW hibák elhárítása.

Mobil ügyintézési feladatok:

  • A mobil előfizetésekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos igények kezelése
  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • A mobil kommunikációs készülékek konfigurálása és üzemeltetése.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • MS Windows 7/8/8.1/10 operációs rendszer adminisztrátori szintű ismeretével rendelkezel
  • MS Office 2010, 2013, 2016 irodai programcsomagok adminisztrátori szintű ismeretével rendelkezel
  • Szakmai középfokú végzettséget szereztél
  • Legalább 2 év informatikai tapasztalatod van (elsősorban helpdesk, vagy deszktop támogatói munkakörökben)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, empátia jellemez
  • Jó a stressz tűrő képességed
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
  • B típusú jogosítványod és autóvezetési gyakorlatod van
Előnyt jelent számodra:
  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
Ha minket választasz:
  • Cafeteria,
  • magánegészségügyi biztosítás,
  • a rekreáció számos lehetősége vár (AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, Balatoni céges üdülő),
  • belső ajánlói program,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz és előre léphetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt,
  • hosszú távon stabil munkahelyet jelentünk,
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel,
  • egy összetartó, elkötelezett, támogató csapat fogad.

Munkavégzés helye: Budapest

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed