IT support gyakornok

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • A NISZ Zrt. jegykezelő rendszerébe érkezett informatikai feladatok ellátásában történő közreműködés, előkészítési feladatok ellátása, mentorral történő együttműködéssel.
    Például:
  • VPN kialakítás engedélyezésében történő közreműködés
  • Postafiók bővítéssel kapcsolatos ügyfélkérelmek elbírálásában történő közreműködés
  • Teljesítésigazoló bizonylatok előkésztése
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Hasonló feladatok ellátásában szerzett tapasztalat,
  • heti 20 óra munkavégzés megoldható a számodra,
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel.
Ha minket választasz:
  • Szakmailag felkészült, jó hangulatú, összetartó csapat vár,
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséged van,
  • Versenyképes szakmai tudás szerezhetsz,
  • Szakmai gyakorlat elvégzését biztosítjuk,
  • Az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.

Munkavégzés helye:

  • 11. kerület, Infopark ’A’ épület

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed