Back office gyakornok

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

Back office gyakornok

A következő kihívások várnak:
  • bejövő hívások, e-mailek fogadása, ügyféltámogatás,
  • iktatási, postázási feladatok ellátása,
  • teljesítés-kimutatások és teljesítési igazolások előkészítése, iktatása, koordinálása,
  • számlázási feladatokban történő közreműködés.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • képes vagy az önálló munkavégzésre, de csapatban is szívesen dolgozol
  • nem riadsz meg attól, ha egyszerre párhuzamosan futó projekteken kell dolgoznod
  • hosszútávra keresel diákmunkát,
  • heti 20-30 óra munkaidő vállalható számodra,
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
Ha minket választasz:
  • nálunk igazi, szakmai munkatapasztalatot szerezhetsz, melyhez motiváló óradíjas fizetési rendszert biztosítunk,
  • munkaidődet rugalmasan oszthatod be tanulmányaid mellett,
  • olyan projektekbe is bekapcsolódhatsz, melyek a jövőről és a jövőért szólnak,
  • várunk céges rendezvényeinkre, csapatépítő programjainkra, sportklubjainkba,
  • céges informatikai eszközt biztosítunk számodra.

Munkavégzés helye: 9. kerület, Vaskapu utca 30/b

Nálunk a helyed