Virtualizációs rendszermérnök

Szeretnél hatással lenni Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati IT és távközlési szolgáltatójának kibervédelmére? Dinamikusan fejlődő, széleskörű szaktudással, újszerű technológiákkal, megoldásokkal rendelkező IT biztonsági csapatunkban IT biztonsági rendszerek fejlesztésében és üzemeltetésében vehetsz részt.

Várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat

munkakörbe.

A következő kihívások várnak:
  • közreműködés komplex ICT szolgáltatói környezetben (adatközponti és felhő környezet), magas rendelkezésre állású információbiztonsági informatikai infrastruktúrák üzemeltetésében,
  • közreműködés fejlesztések megvalósításában, rendszerintegrációban,
  • közreműködés tervezett fejlesztések rendszerre gyakorolt hatásának felmérésében, kockázatelemzésében,
  • ICT üzemeltetéshez technikai dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása,
  • a vállalat ICT platformjaihoz kapcsolódó információtechnológiai folyamatainak kialakításában való közreműködés.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • informatikai felsőfokú végzettséggel és az alábbiak közül több témakörben is elméleti és/vagy gyakorlati tapasztalattal rendelkezel:
    • fizikai erőforrások virtualizáció alá vonása,
    • SAN elméleti kialakítása, virtuális SAN konfigurálása,
    • hálózatüzemeltetési alapismeretek,
    • virtuális platform kialakítása,
    • virtuális feldolgozópontok konfigurálása,
    • virtualizációs rétegmenedzsment konfigurálása,
  • nem jelent problémát angol nyelvű dokumentumok megértése,
  • szenvedélyed az informatika, szeretnél minél több újdonságot megismerni, megtanulni.
Előnyt jelent számodra:
  • ismered az IT architekturális környezetet (hardver környezet, virtualizáció, operációs rendszerek, adatbázisok, menedzsment megoldások),
  • IT technológiai ismeret az alábbi témakörökben:
    • SAN eszközök alapkonfigurálása,
    • storage-ok alapkonfigurálása,
    • fizikai szerverek üzemeltetése,
    • operációs rendszerek alapkonfigurálása,
    • mentési rendszerek alapkonfigurálása,
    • OS címtár üzemeltetés,
    • OS hálózati alapszolgáltatások biztosítása,
    • adatbázis üzemeltetés,
    • rendszermenedzsment komponensek konfigurálása.
Ha minket választasz:
  • heti 2-3 nap home office lehetősége vár,
  • széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat biztosító egészségbiztosítást nyújtunk,
  • izgalmas projektekben vehetsz részt,
  • széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafetéria keretet biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • belső ajánlói programot működtetünk, melyben díjazzuk munkatársaink ajánlásait,
  • hosszútávon stabil munkahelyre számíthatsz.

Nálunk a helyed