Videókonferencia rendszermérnök

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • VoIP ill. IP alapú Videokonferencia (VCoIP) rendszerek központi és végponti elemeink üzemeltetése
  • VCoIP rendszerekben hibabejelentések vizsgálata, hibakeresés, kezelés, teszt rendszeren történő reprodukálás, javítás, ellenőrzés
  • Szakmai kapcsolattartás a VCoIP megoldásokat szállító cégek támogatóival, hibalapok írása, hibajavítások ellenőrzése és bevezetése
  • Részvétel a rendszer fejlesztésében, a tervezés és a kivitelezés segítése szakmai javaslatokkal, előfizetői szolgáltatások folyamatos fejlesztése, előterjesztett anyagok véleményezése
  • Új VCoIP technológiák, szolgáltatások, szoftverek bevezetés előtti tesztelése
  • Részvétel a vállalati projektekben, a projektekben az üzemeltetési szempontok képviselete
Csatlakozz hozzánk, ha
  • Távközlési vagy informatikai felsőfokú műszaki végzettséget szereztél
  • Első releváns szakmai tapasztalataidat már megszerezted (2+ év)
  • MS Word, Excel, Visio, PowerPoint, Project, Outlook programokat készség szintű használod
  • CISCO vagy más gyártói VoIP ill. videokonferencia alapismeretekkel rendelkezel
  • SIP, H.323 jelzésrendszereket is alapszinten ismered
Előnyt jelent számodra
  • CCNA vagy CCNP Voice/Collaboration ill. más gyártónál hasonló ismeret vagy vizsga
  • Cisco/Deverto/Polycom/Avaya/LifeSize VoIP vagy VCoIP eszközeinek ismerete
  • Videokonferencia rendszerekkel kapcsolatos fejlesztői ill. üzemeltetői gyakorlati tapasztalat
  • Üzemeltetés menedzselésével/ automatizálásával kapcsolatos ill. script írási ismeretek, gyakorlat
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Linux üzemeltetési ismeretek, gyakorlat
  • Linux script ill. végberendezés API programozási ismeret, gyakorlat
  • Átfogó távközlési iparági ismeretek.
  • Legalább 3 év VoIP vagy VCoIP rendszerüzemeltetésében, vagy fejlesztésében szerzett tapasztalat
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele

Az állás betöltéséhez nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.