Vagyongazdálkodási szakértő

Magyarország egyik meghatározó infokommunikációs nagyvállalatának vagyongazdálkodási csapatába várunk olyan lelkes kollégát, akik fiatalos csapatban szeretnének dolgozni, és akik szívesen részt vesznek meglévő üzleti folyamatok átalakításában, új folyamatok tervezésében.

munkakörbe,

A következő kihívások várnak:
  • A Társaság által kezelt vagyonelemek (szolgáltatást támogató, jellemzően infokommunikációs tárgyi eszközök) rendszerszemléletű menedzselése. Az igény meghatározás, szolgáltatás / üzemeltetés, nyilvántartás, eszközmozgatás, hasznosítás és selejtezés ügyviteli folyamatainak támogatása, szakmai koordinálása;
  • Az eszközállományon végrehajtandó fejlesztések és átalakítások várható hatásainak analizálása és megvalósulás esetén nyomon követése, visszamérése;
  • Elemzések, riportok, kimutatások és döntéselőkészítő anyagok, prezentációk összeállítása;
  • Vagyongazdálkodási folyamatokra vonatkozó szabályzatok kialakítása, karbantartása;
  • Irányadó jogszabályoknak való megfelelés biztosítása, felügyelete;
  • Társ szervezeti egységekkel történő kapcsolattartás, az együttműködés koordinálása;
  • Külső szakmai szervezetekkel történő kapcsolattartás, egyeztetéseken a szakterület képviselete.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel vagyon és eszközgazdálkodás területén.
  • Rendszerszemléletű, precíz munkavégzés jellemez,
  • Erősséged az összetett problémák felismerése, beazonosítása és a megoldások kidolgozása;
  • Mind a rendszeres napi feladatok, mind pedig a projekt formában történő tevékenység során hatékonyan képes vagy a feladatok delegálására és végrehajtásuk nyomon követésére, menedzselésére;
  • Mind írásban, mind szóban kiváló kommunikációs képességgel, készséggel bírsz.
Előnyt jelent számodra:
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Jártasság nagyméretű adatbázisok kezelésében
  • Akár 3 évnél is több releváns szakmai tapasztalat
Ha minket választasz:
  • Teljes munkaidőben várunk csapatunkba, határozatlan idejű munkaviszonyban, rugalmas munkarendben (home office lehetőséggel);
  • Cafeteria és egészségbiztosítási juttatási csomagot (széles körű magánorvosi- és egészségügyi ellátás) is biztosítunk;
  • Rekreáció számos lehetősége vár (AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, Balatoni céges üdülő),
  • Egy összetartó, elkötelezett, támogató csapat fogad, ahol folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz,
  • Belső ajánlói program,
  • Hosszú távon stabil munkahelyet jelentünk;

Nálunk a helyed