Toborzás-kiválasztási Csoportvezető

A NISZ Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati ICT szolgáltatója. HR csapatunk erősítése céljából keressük azt a lelkes, dinamikus kollégát, aki hisz abban, hogy a tehetségek megszerzése és megtartása egy legendás karrierélmény megteremtésén keresztül vezet eredményre és ebben a közös alkotásban szívesen részt vesz

munkakörben.

HR csapatunk oszlopos tagjaként kulcsszerepet játszol majd a funkció jövőjének kialakításában.
Egy kisebb toborzási csapatot fogsz koordinálni, toborzási stratégiákat kialakítani és támogatni minket a tehetségek felkutatásában. Stratégiai gondolkodásmódod, vezetői képességeid és egy magasan teljesítő csapat felépítésében mutatott elhivatottságod nélkülözhetetlen lesz ambiciózus toborzási céljaink eléréséhez. Kivirágzol a pörgős környezetben, gyorsan megérted a változatos széles területi igényeket, és könnyen ráhangolódsz a jelöltekre? Ha igen, akkor Téged várunk!

A következő kihívások várnak:
  1. Munkáltatói márka erősítése
  • A vállalat munkáltatói márka stratégiájának kidolgozása, továbbfejlesztése
  • Kreatív toborzási kampányok megtervezése és célzott kivitelezése
  • A munkáltatói értékajánlat kialakítása, megfogalmazása
  1. Toborzás-kiválasztási csapat vezetése
  • A nyitott pozíciók fényében a toborzás-kiválasztási csapat kapacitásának és munkájának megtervezése, szakmai irányítása, a HRBP csapat megfelelő bevonása és a kapacitások helyes elosztása a csapat tagjai között
  • A csapat folyamatos fejlesztése a GROWTH- mindset jegyében, megújulási fejlődési képesség megtartása
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és a társterületek vezetőivel, a profilozási folyamat folyamatos fejlesztése, az igények és a realitás közelítésében aktív közreműködés
  1. A Toborzási tevékenység szakmai irányítása:
  • Részvétel E2E toborzás-kiválasztási folyamatok vitelében: olyan kollégát keresünk, aki felgyűri az ingujjat, ha erre van szükség és kihívásként tekint egy-egy érdekes pozíció betöltésére és együtt ötletel a csapat tagjaival a náluk lévő keresések kapcsán
  • Kapcsolattartás a munkaerő közvetítő és fejvadász beszállítókkal az eredményes és sikerélményben gazdag összmunka megteremtése érdekében
  • A legújabb sourcing tudás és technikák behozatala és meghonosítása annak érdekében, hogy a visszatérő, gyakori kereséseket folyamatosan elláthassuk egy gazdag talent pool kialakításával
  • A teljes jelöltélmény egyedivé tétele, kialakítása a HR csapattal, rendszeres workshopok vezetése és a jelöltélmény fejlesztése
  • A toborzási folyamat mérhetővé tétele reális, könnyen mérhető és értéket teremtő módon
  • Az ATS rendszerünk használatának fejlesztése
  • Visszacsatolás a vezetőség és a jelöltek irányába, a profilok alakítása a piaci trendeknek és a kínálatnak megfelelően
  • Különböző munkavállalói elkötelezettséget támogató projektek vezetése, sokszínű HR projektekben való részvétel (Pl. onboarding vagy buddy program fejlesztése)
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Széles körű tapasztalattal rendelkezel end-to-end kiválasztásában,
  • Örülünk, ha tapasztalatodat az ügynökségi oldalon szerezted és most szívesen kipróbálnád a vállalati oldalt, máris egy nagyvállalat keretein belül
  • Akkor is jelentkezz, ha már eleve vállalati oldalon dolgoztál eddig
  • Van tapasztalatod bármilyen ATS rendszerrel
  • Otthonosan mozogsz a LinkedIN-en és magabiztosan használod a szűrési technikákat,
  • Szenvedélyed a toborzás és kiválasztás, követed az aktuális trendeket,
  • Jó kapcsolatteremtő és kapcsolatépítő készséggel rendelkezel,
  • Szívesen hozol megújulást a csapatunkba, és örömmel tanulsz új eszközöket és módszereket,
  • Otthonosan mozogsz az online világban.
Előnyt jelent számodra:
  • Munkaerő-közvetítő cégnél szerzett tapasztalat.
Ha minket választasz:
  • Rugalmas vagy kötetlen munkarend, home office, hybrid munkavégés
  • Széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafeteria keretet,
  • Magánegészségügyi ellátást biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és tréningek
  • Hosszútávon stabil munkahelyre számíthatsz.

Nálunk a helyed