Termékmenedzser

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • a vállalat szolgáltatás- és termékfejlesztéseinek előkészítésében való részvétel: piacelemzés, ötletek kidolgozása, termékkoncepció készítése,
  • projektek, fejlesztések megvalósításának szakmai támogatása: üzleti modell, termékfejlesztési ütemterv készítése, termékfejlesztés koordinációja a vállalaton belül,
  • termék-életciklus menedzsment a vonatkozó termékek és szolgáltatások kapcsán,
  • termékhez tartozó - árazási stratégiának megfelelő - termékár meghatározása,
  • az osztály működésével kapcsolatos koncepciók, dokumentumok és javaslatok készítésében való részvétel.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • fejlődési, karrierépítési vágyad van: szeretnél pár éven belül gyakorlott termékmenedzserré válni,
  • informatikai vagy telekommunikációs szektorban szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem követelmény, mert mindent megtanítunk, ami az elején kellhet,
  • tapasztaltabb termékmenedzsereink fognak szárnyuk alá venni, és megválaszolni kérdéseid,
  • magadénak érzed a saját fejlődésedet és proaktívan szeretnél tanulni,
  • középszintű angol nyelvismerettel rendelkezel,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat,
  • úgy érzed, agilis vagy, jó szervezőkészség, az új megoldások iránti nyitottság, kezdeményezőkészség, valamint
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség jellemez.
Ha minket választasz:
  • a home office lehetősége vár,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz és előre léphetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed