Senior Microsoft rendszermérnök

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint kormányzati alap és emelt szintű informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására munkatársat várjuk

Senior Microsoft rendszermérnök

munkakörbe

új kollégánkat a belső informatikai infrastruktúra, valamint a Központi Elektronikus Szolgáltató Rendszer MS technológián alapuló kiszolgálóit üzemeltető osztály feladatainak bővülése miatt.

A következő kihívások várnak
  • magas rendelkezésre állású Microsoft operációs rendszeren kialakított infrastruktúrák tervezése, üzemeltetése;
  • napi szintű üzemeltetési feladatok ellátása;
  • aktív részvétel az üzemeltetői csapat napi tevékenységében;
  • együttműködés a társszervezetekkel;
  • projektekben való aktív részvétel, szakértői minőségben;
  • műszaki dokumentációk írása, véleményezése.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • releváns felsőfokú végzettség;
  • Minimum 5 év nagyvállalati környezetben szerzett tervezési/üzemeltetési tapasztalat;
  • Magas rendelkezésre állást biztosító Microsoft technológiákkal kapcsolatos üzemeltetési/tervezési tapasztalat;
  • TCP/IP hálózat alapos ismerete;
  • Szakmai angol nyelvismeret;
  • ITIL/MOF üzemeltetési módszertan ismerete;
  • Az alábbi technológiák magas szintű üzemeltetési tapasztalat:
  • Windows Server 2012/2016
  • Microsoft Exchange Server 2016
  • Microsoft Lync 2010 / 2013, Skype for Business 2016 / 2019
Előnyt jelent számodra
  • Az elvárásoknál felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítések;
  • Az alábbi technológiák magas szintű ismerete:
  • Microsoft Sql Server 2012/2014/2016
  • System Center Configuration Manager
  • Microsoft Hyper-V Services
  • Microsoft Sharepoint Services 2016
  • Microsoft Remote Desktop Services
  • Microsoft Windows Rights Management Services
  • Nagyvállalati antivírus rendszerek üzemeltetésében való jártasság (főleg Symantec Endpoint Protection)
  • Nyomatmenedzsment rendszerekben szerzett tapasztalat (főleg Primon, uniFLOW. SafeQ)
  • B kategóriára érvényes vezetői engedély;
Ha minket választasz
  • minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,
  • komplex projektekben vehetsz részt,
  • az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele
  • belépés után nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.