SENIOR MARKETING ÉS KOMMUNIKÁCIÓS SZAKEMBER

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • kommunikációs stratégiai anyagok (kommunikációs stratégia, akcióterv, kampányanyagok) összeállítása,
  • rendezvények előkészítésében, lebonyolításában történő aktív részvétel,
  • kapcsolattartás média- és kommunikációs ügynökségekkel, a szakterületen érdekelt partnercégekkel,
  • a legújabb marketing trendek ismeretében online kampányok lebonyolítása, a közösségi média felületek menedzselése,
  • munkáltatói márkaépítés, annak fejlesztése,
  • társadalmi felelősségvállalás kampányainak szervezése.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • rendelkezel szakirányú végzettséggel, legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal,
  • magabiztos MS Office (irodai alkalmazások) felhasználó vagy,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban,
  • hírérzékenység és lényeglátás jellemez,
  • kreatívan gondolkodsz,
  • nyitott vagy az új dolgok iránt.
Előnyt jelent számodra
  • angol nyelv ismerete,
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.