Senior marketing és kommunikációs menedzser

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • kommunikációs stratégiai anyagok (kommunikációs stratégia, akcióterv, kampányanyagok) összeállítása,
  • rendezvények előkészítésében, lebonyolításában történő aktív részvétel,
  • kapcsolattartás média- és kommunikációs ügynökségekkel, a szakterületen érdekelt partnercégekkel,
  • a legújabb marketing trendek megismerése és online kampányok lebonyolítása, a közösségi média felületek menedzselése,
  • munkáltatói márkaépítés, annak fejlesztése,
  • piaci trendek folyamatos nyomon követése,
  • társadalmi felelősségvállalás kampányainak szervezése.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • rendelkezel szakirányú végzettséggel, legalább 10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal,
  • magabiztos MS Office (irodai alkalmazások) felhasználó vagy,
  • kiemelkedő készségekkel rendelkezel a kommunikáció és a problémamegoldás terén,
  • hírérzékenység és lényeglátás jellemez,
  • szeretsz csapatban dolgozni, de motivál, ha önálló, változatos feladatokat is kapsz,nyitott vagy az új dolgok iránt.
Előnyt jelent számodra:
  • angol nyelv ismerete,
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat.
Ha minket választasz:
  • a home office lehetősége vár,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz és előre léphetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt,
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel,
  • hosszú távon stabil munkahely vár,
  • egy nagyvállalat adta szakmai karrierlehetőségeket nyújtunk.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed