SECOPS solution architect

Szeretnél hatással lenni Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati IT és távközlési szolgáltatójának kibervédelmére? Dinamikusan fejlődő, széleskörű szaktudással, újszerű technológiákkal, megoldásokkal rendelkező IT biztonsági csapatunkban IT biztonsági rendszerek fejlesztésében és üzemeltetésében vehetsz részt.

Várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat

munkakörbe.

A következő kihívások várnak:
  • közreműködés komplex ICT szolgáltatói környezetben (adatközponti és felhő környezet), magas rendelkezésre állású informatikai infrastruktúrák biztonságának tervezésében, a rendszer biztonsági funkcióinak kialakításának és üzemeltetésre átadásának szakértői támogatásában,
  • információbiztonsági megoldások tervezésénél szakértői feladatok ellátása,
  • ügyféligények információbiztonsági megoldásának tervezése, a releváns beszerzések szakértői támogatása,
  • közreműködés fejlesztési tervek megvalósíthatóságának, rendszerbe illeszthetőségének vizsgálatában, véleményezésében,
  • közreműködés tervezett fejlesztések rendszerre gyakorolt hatásának felmérésében, kockázatelemzésében,
  • ICT fejlesztéshez biztonsági dokumentáció elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása,
  • a vállalat ICT platformjaihoz kapcsolódó információbiztonsági technológiai stratégiájának kialakításában való közreműködés.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • informatikai felsőfokú végzettséggel,
  • ismered a védelmi technológiákat, milyen megoldásokat hol érdemes és lehet használni,
  • legalább 3 év gyakorlati IT biztonsági tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati környezetben,
  • rendelkezel IT biztonsági infrastruktúra tervezői, rendszerintegrátori tapasztalattal,
  • tapasztalatod van komplex projektek megvalósításában,
  • nem jelent problémát angol nyelvű dokumentumok megértése,
  • szenvedélyed az informatika, szeretnél minél több újdonságot megismerni, megtanulni.
Előnyt jelent számodra:
  • ismered az IT architekturális környezetet (hardver környezet, virtualizáció, operációs rendszerek, adatbázisok, menedzsment megoldások).
Ha minket választasz:
  • heti 2-3 nap home office lehetősége vár,
  • széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat biztosító egészségbiztosítást nyújtunk,
  • izgalmas projektekben vehetsz részt,
  • széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafetéria keretet biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • belső ajánlói programot működtetünk, melyben díjazzuk munkatársaink ajánlásait,
  • hosszútávon stabil munkahelyre számíthatsz.

Nálunk a helyed