rendszertervező (alkalmazásfejlesztés)

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • alkalmazásfejlesztési projektek során az üzleti igények elemzése, rendszerkockázatok felmérése, rendszertervezés és specifikálás, alrendszerek, illetve rendszerek közti együttműködési, integrációs megoldások definiálása,
  • az üzleti elvárások, a funkcionális, valamint a nem funkcionális követelmények megfogalmazása, a követelmények informatikai vetületeinek feltárása,
  • a fejlesztési folyamatban meghatározott dokumentációk készítése, véleményezése,
  • a feladatok elvégzéséhez szükséges erőforrásigények meghatározása, fejlesztési ütemtervek (elő)készítése,
  • a fejlesztések felügyelete és irányítása,
  • a beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó műszaki követelmény-specifikációk készítése, az ajánlatok műszaki tartalmának értékelése,
  • a szoftvertechnológiák, architektúrák és működési módok fejlődésének követése.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • felsőfokú szakirányú informatikai végzettséggel, valamint
  • 3+ év alkalmazás architektúra tervezési tapasztalattal rendelkezel,
  • ismered az IT architektúrákat, átlátod a szoftver architektúra rétegeket,
  • úgy érzed, rendszerszintű gondolkodás, innovációs készség jellemez,
  • jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt, problémamegoldó vagy és többrétű feladatok – szoros határidők melletti – menedzselése nem okoz gondot.
Előnyt jelent számodra
  • alkalmazás bevezetés műszaki irányításában,
  • adatkonverziók és ősbetöltések megtervezésében, szervezésében való jártasság,
  • alkalmazásfejlesztési termék- és folyamat QA tapasztalat,
  • komplex projektek megvalósításában szerzett tapasztalat,
  • informatikai biztonsági, adat- és rendszervédelmi ismeretek.
Ha minket választasz
  • minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,
  • izgalmas projektekben működhetsz közre,
  • az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.