Rendszerszervező

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • alkalmazásfejlesztési projektek rendszerszervezői feladatainak keretében elemzi az üzleti igényeket, felméri a rendszerkockázatokat, közreműködik a rendszertervezésben és specifikálásban, definiálja az alrendszerek, illetve rendszerek közti együttműködési, integrációs megoldásokat,
  • Felméri és dokumentálja az üzleti területet és a megrendelő által megfogalmazott, a rendszerrel kapcsolatos üzleti elvárások, az un. funkcionális, továbbá a nem funkcionális követelményeket, elvégzi a követelmények informatikai vetületeinek feltárását,
  • elkészíti, ill. véleményezi a fejlesztési folyamatban meghatározott dokumentációkat,
  • meghatározza a konkrét feladatok elvégzéséhez szükséges erőforrásigényeket,
  • végzi a fejlesztési ütemtervek (elő)készítését,
  • felügyeli és irányítja az általa irányított fejlesztések folyamatainak betartását és elvégzését,
  • szakmailag felügyeli, koordinálja, esetenként közreműködik beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó műszaki követelmény-specifikációnak és a szerződés műszaki vonatkozású részeinek meghatározásában, az ajánlatok műszaki tartalmának értékelésében.
  • felméri meglévő rendszerek üzleti folyamatait, feltérképezi a rendszerek közötti inteface-ek vonatkoztatási rendszerét, optimalizálja a rendszerek működéséhez szükséges értesítési, incidenskezelési és értesítési mechanizmust.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 5 év rendszerszervezői tapasztalatod van,
  • IT architektúrák ismeretével is rendelkezel,
  • komplex projektek megvalósításában szerzetél tapasztalatot,
  • rendszerszintű gondolkodás, innovációs készség jellemez,
  • magas szinten kommunikálsz írásban és szóban,
  • kiváló problémamegoldás, többrétű feladatok – szoros határidők melletti – menedzselésének képessége jellemez.
Előnyt jelent számodra
  • adatkonverziók és ősbetöltések megtervezésében, szervezésében való jártasság,
  • SOA alapú fejlesztési területen szerzett releváns tapasztalat,
  • IDM rendszerek tervezésében, bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • forráskód-menedzsment rendszer tervezésében, bevezetésének tapasztalata,
  • alkalmazásfejlesztési termék- és folyamat QA tapasztalat.
Ha minket választasz
  • minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,
  • komplex projektekben vehetsz részt,
  • az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele
  • belépés után nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.