Rendszerüzemeltető (mentési és tároló rendszerek - részmunkaidő)

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

Rendszerüzemeltető

(mentési és tároló rendszerek -  részmunkaidő)

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • Részvétel komplex IT rendszerek infrastruktúrájának üzemeltetésében, különös tekintettel a mentési és tároló rendszerekre
Csatlakozz hozzánk, ha
  • tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati IT rendszerek üzemeltetésében,;
    • legalább egy mentési és/vagy midrange kategóriájú tároló rendszer ismerete (pl. HP DataProtector, Symantec Netbackup vagy Backupexec, EMC Networker, IBM TSM, EMC VNX/Unity, 3PAR 7xxx, IBM V7000),
  • befejezett/ folyamatban lévő szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • szakmai angol szöveg megértésének képessége,
  • pontos, megbízható munkavégzés jellemez.
Előnyt jelent számodra
  • projektekben szerzett tapasztalatok.
Ha minket választasz
  • minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,
  • komplex projektekben vehetsz részt,
  • az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele
  • belépés után nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.