Projekttámogató koordinátor

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • a projektvezetési folyamathoz kapcsolódó változtatási igények gyűjtése, javaslattétel az optimalizálásra;
  • a felügyelete alá tartozó alkalmazásokkal (MS Project, SharePoint, Feladatkezelő) kapcsolatos adminisztratív és felhasználó támogatói feladatok ellátása;
  • a folyamatba épített adminisztratív minőségbiztosítás ellátása (státuszriportok-, webhely dokumentáltság-, projekt alapadatok ellenőrzése);
  • a tudástár vezetése, karbantartása, valamint javaslattétel a tartalom fejlesztésére;
  • a vezetői feladatok monitoringjának ellátása;
  • oktatási anyagok összeállítása, valamint az oktatások szervezése belépő kollégák részére;
  • megbízási szerződések kötésének, havi szintű teljesítés igazolásának teljes körű koordinációja;
  • egykapus kapcsolattartás a társintézményekkel;
  • a hazai és uniós projektekkel kapcsolatos adminisztráció és azok nyilvántartásainak vezetése;
  • projekteket érintő adatszolgáltatások koordinációja, egykapus kapcsolattartás, a beérkező adatok konszolidálása;
  • ad hoc riportok, vezetői levelek, feljegyzések, prezentáció, és egyéb dokumentumok elkészítésében történő közreműködés;
  • vezetői felkészítők készítése;
  • minőségbiztosítás: SharePoint webhely adataira, vállalati szabályzatokra, projektekben keletkezett dokumentumokra vonatkozóan
  • a riporting működtetése, részvétel a státuszriportok összeállításában (lekérdezések, adatgyűjtések), ellenőrzésében;
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • nyitott vagy határozott időre szóló foglalkoztatásra (kismama távolléte okán);
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • szereztél projekt asszisztensi, projektkoordinációs tapasztalatot;
  • MS Office termékek magas fokú ismeretével bírsz;
  • úgy érzed kiváló kommunikációs készség jellemez szóban és írásban egyaránt;
  • nem okoz nehézséget a többrétű feladatok – szoros határidők melletti – menedzselése;
  • a szervezési készég az erősséged.
Előnyt jelent számodra:
Ha minket választasz:
  • a rugalmas munkaidő mellett lehetőséged lesz részben otthonról dolgozni,
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel,
  • hosszú távon stabil munkahely vár,
  • a rekreáció számos lehetősége vár (AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, Balatoni céges üdülő),
  • egy jó hangulatú, lelkes, lendületes csapat fogad,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, fejlődhetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed