Projektmenedzser

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak

A Társaság által meghatározott kiemelt projektek teljes körű menedzsmentje az alábbiak szerint:

  • a projekt terjedelmének tevékenység, erőforrás, pénzügyi, műszaki, közbeszerzési és üzleti szempontú tervezése igényfelmérés alapján,
  • részvétel a műszaki tervezéshez kapcsolódó specifikáció elkészítésének koordinációjában,
  • a szükséges közbeszerzés előkészítése és koordinációja,
  • előrehaladás folyamatos ellenőrzése, rendszeres státuszriportok készítése, szükséges projekt dokumentációk elkészítése, a projekt irányításával és felügyeletével kapcsolatos fórumok tartása,
  • folyamatos kapcsolattartás a külső partnerek képviselőjével,
  • a munkacsoportok munkájának koordinációja és a munkacsoport vezetők irányítása,
  • a projekt kezdetekor definiált üzleti igények megvalósulásának teljes körű irányítása és figyelemmel kísérése,
  • fejlesztések átvételének, ellenőrzésének, tesztelésének, éles üzembe állításának, valamint a felhasználók oktatásának koordinációja,
  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett szakterületek kapcsolattartóival, vezetőivel.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • felsőfokú iskolai végzettséggel és legalább 3 éves – informatikai / távközlési – projektekben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • projektvezetési technikákat és módszertanokat ismered,
  • közigazgatási vagy nagyvállalati környezetben szerzett projektvezetési tapasztalatod van,
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt,
  • magas fokú MS Office ismereted van,
  • rugalmasság, precizitás jellemez.
Előnyt jelent számodra
  • SharePoint, az MS Project Server és a BI tapasztalat,
  • projektmenedzsment képesítés.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.