Projektkoordinátor

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • A projekt operatív szervezési feladatainak elvégzése és a koordinációs feladatok ellátása;
  • A projekt papír alapú és elektronikus adminisztrációjának teljes körű vezetése, karbantartása;
  • A projekttel kapcsolatos információk, dokumentumok karbantartása, valamint a projekttagok és az érdekeltek számára történő elérhetővé tétele;
  • A státuszjelentések, riportok előkészítése, nyilvántartások karbantartása;
  • Projekttel kapcsolatos adatszolgáltatások koordinálása;
  • A projekt végrehajtásához kapcsolódó dokumentumok elkészítésében történő részvétel, a dokumentumok begyűjtése és kezelése;
  • Közbeszerzési eljárások nyomon követése és támogatása;
  • A projekt pénzügyi elszámolásának támogatása;
  • A projekt Támogatási Szerződésének összeállításával, módosításával kapcsolatos tevékenységek koordinációja, minőségbiztosítása, az érintett külső szervezetekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
  • A projektet érintő auditokon, ellenőrzéseken, eseményeken történő részvétel;
  • A projekttel kapcsolatos események szervezése, emlékeztetők készítése, véleményeztetésének koordinációja;
  • A projektvezető támogatása, felkészítő dokumentumok írása;
  • A projekttervben megfogalmazott feladatok tervezésében, monitoringjában és kontrolljában való közreműködés;
  • A projektvezető eseti és korlátozott hatáskörű helyettesítésének ellátása.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Szereztél projekt asszisztensi, projektkoordinációs tapasztalatot;
  • MS Office termékek magas fokú ismerete;
  • Úgy érzed kiváló kommunikációs készség jellemez szóban és írásban egyaránt;
  • Nem okoz nehézséget a többrétű feladatok – szoros határidők melletti – menedzselése;
  • A szervezési készég az erősséged,
  • Nyitott vagy a határozott idős foglalkoztatásra.
Előnyt jelent számodra:
  • SharePoint és MS Project Server tapasztalat;
  • Uniós projektek szabályozásának ismerete;
  • EPTK Elektronikus Pályázói felület ismerete.
Ha minket választasz:
  • A home office lehetősége vár.
  • Nálunk folyamatosan tanulhatsz, fejlődhetsz,
  • Izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed