Nemzetközi kapcsolatok vezető

Az Európai Kiberbiztonsági Kompetencia Központ szervezettel kapcsolatban létrehozandó Nemzeti Kiberbiztonsági Kompetencia Központ biztosításával kapcsolatos feladatokra keresünk munkatársat

munkakörbe.

Az Európai Kiberbiztonsági Kompetencia Központ és a Nemzeti Kiberbiztonsági Kompetencia Központ célja Európa kiberbiztonsági kapacitásának és versenyképességének növelése, egy erős kiberbiztonsági közösség építése, a kiberbiztonsági technológiai kapacitások megtartásának és fejlesztésének segítése.

Ha részt kívánsz venni Magyarország kiberbiztonsági jövőjének formálásában, csatlakozz hozzánk!

A következő kihívások várnak:
  • az Európai Kiberbiztonsági Kompetencia Központ által indított programok, események nyomon követése,
  • a nemzetközi szakmai szervezet üléseire való felkészülés, felkészítés, beérkező szakmai anyagok értelmezése, véleményezése,
  • az Nemzeti Kiberbiztonsági Kompetencia Központ kialakításának megtervezése és felépítése,
  • Magyarországi publikus, privát és kutatási szféra kiberbiztonsági törekvéseinek összehangolása, finanszírozásának kialakítása,
  • a szakmai részvételünk koordinálása, képviselet ellátása, üléseken való részvétel,
  • az Elektronikus Információbiztonsági igazgató munkájának szakmai támogatása,
  • nemzetközi kapcsolattartás, szakmai és diplomáciai kapcsolatok erősítése.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • szóban és írásban egyaránt kiváló angol nyelvtudással rendelkezel,
  • felsőfokú végzettséget szereztél,
  • nemzetközi kapcsolatok és működés területén legalább 5 év szakmai tapasztalatod van,
  • erős projektmenedzsment készség, képesség jellemez,
  • úgy érzed, kiváló tárgyalási, érvelési és prezentációs készség jellemez,
  • az önálló, határozott problémamegoldó készség az erősséged.
Előnyt jelent számodra:
  • informatikai tudás, tapasztalat,
  • a kiberbiztonság területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • EU-s szervezetek működésében, működtetésében szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • pályázatok szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat.
Ha minket választasz:
  • megismerheted a hazai publikus, privát és kutatási szférák képviselőit,
  • EU-s szervezetekkel dolgozhatsz együtt,
  • nálunk biztos, hogy folyamatosan tanulhatsz, fejlődhetsz, szakmailag izgalmas projektekben vehetsz részt,
  • hosszú távon stabil munkahelyre számíthatsz,
  • széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat biztosító egészségbiztosítást nyújtunk,
  • széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafetéria keretet biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • belső ajánlói programot működtetünk, melyben díjazzuk munkatársaink ajánlásait,
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed