Komplex ICT megoldások menedzser (ICT service delivery manager)

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

A következő kihívások várnak:
  • a NISZ Zrt. portfóliójába tartozó komplex informatikai-, adatközponti- és telekommunikációs megoldások, szolgáltatások ismerete,
  • folyamatos kapcsolattartás megadott belső és külső ügyfélkörrel, szakmai munkacsoportok irányítása,
  • az ügyféligények alapján ajánlati megoldások elkészítésének koordinálása, komplex ajánlatok készítése kapcsán együttműködés más területekkel,
  • a vevői és szállítói szerződéskötés menedzselése, a szakmai munkacsoportok közreműködésével, a szerződések szakmai tartalmának a végrehajtása, monitorozása,
  • a megrendelések és szolgáltatások létesítési-, adminisztrálási-, valamint a számlázási folyamatainak koordinálása,
  • a létesített komplex feladatok életciklusának nyomon követése.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • főiskolai/egyetemi végzettség (előny: műszaki/informatikai),
  • képesnek érzed magad egy 10-20 fős szakmai team irányítására,
  • nagyvállalati telekommunikációs szolgáltatások, komplex megoldások tervezésben és/vagy megvalósításában szerzett gyakorlatod van,
  • kiemelkedő kommunikációs és koordinációs készség, csapatszellem, önálló problémamegoldás jellemez.
Előnyt jelent számodra:
  • projektmenedzsment tapasztalat,
  • közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.
Ha minket választasz:
  • a home office lehetősége vár,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz és előre léphetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt,
  • hosszú távon stabil munkahelyet jelentünk;
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel;
  • a rekreáció számos lehetősége vár (AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, Balatoni céges üdülő);
  • egy összetartó, elkötelezett, támogató csapat fogad.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Nálunk a helyed