Jogtanácsos

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

Jogtanácsos

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • jogi állásfoglalások elkészítése, véleményezése,
  • a Társaság szervezeti egységei által készített távközlési, valamint a központosított informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos anyagok jogi szempontú véleményezése,
  • társasági jogi támogatás a Társaság Igazgatósága, Felügyelőbizottsága, illetve leányvállalatai tekintetében,
  • Társaság tevékenységét érintő szerződések előkészítése, véleményezése, a jogi szakterület aktuális szabályozásának nyomon követése, esetenként vezetői összefoglaló készítése a témában,
  • projektek munkájának jogi támogatása,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel és jogi szakvizsgával,
  • legalább 4-5 év releváns munkatapasztalatod van,
  • vonatkozó törvényi szabályozással kapcsolatban naprakész ismereteid vannak,
  • határozott fellépés, döntési-, valamint hatékony problémakezelési képesség jellemez,
  • szívesen tagja lennél egy fiatalos, dinamikus jogász csapatnak.
Előnyt jelent számodra
  • nagyvállalat jogi területén szerzett tapasztalat,
  • ICT szektor ismerete.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.