IT szakértő - Linux kliens környezet

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Jelentkezésed várjuk

munkakörbe

A következő kihívások várnak:
  • Munkaállomásokon használt, egyedileg konfigurált operációs rendszer környezet bevezetése, konfigurálása, hibakeresése, frissítése (Ubuntu, Red Hat),
  • Hardvereszközök, applikációk, daemonok implementálása, tesztelése,
  • Image-k létrehozása, központi csomag kiajánlások kezelése vonatkozó dokumentációk készítése.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Mély ismeretekkel rendelkezel Linux OS területen (felépítés, kernel kezelés, boot módszerek (dual boot, bios/uefi), partició kezelés (raid, titkosítás, ram disk), jogosultság kezelés (chmod, sudo), debug, reporting),
  • Munkaállomás oldalon alap hálózati-, vpn- (openvpn), és tűzfal (iptables) ismerettel is rendelkezel,
  • Bash vagy egyéb szkript nyelvben vannak tapasztalataid,
  • Minimum középfokú IT végzettséged van,
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Nyitott vagy az új és egyéb környezetek és technológiák megismerésére,
  • Szereted a kihívásokat, erős problémamegoldó és kommunikációs készséggel bírsz.
Előnyt jelent számodra:
  • Széles körű felhasználói csomagterítési (frissítés, app, driver; lehetőségek/módszerek) ismereteid vannak,
  • Valamely SQL-, program/script nyelvvel dolgoztál már.
Ha minket választasz:
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex projektekben való részvétel,
  • Minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai csapat,
  • Sportolás támogatása (AYCM, sportkörök, biciklibarát munkahely),
  • Balaton parti céges nyári üdülő,
  • Családbarát munkahely,
  • Részleges 'home office' és  XIV.,Róna utcai iroda vár Téged.

Nálunk a helyed