IT biztonsági operátor

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • beérkező információbiztonsági incidensek kezelése,
  • jelentések összeállítása,
  • elsődleges intézkedések megtétele.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • szakirányú (informatikai, számítástechnikai) középiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • angol nyelvismeretet szereztél (írott szakmai szöveg megértése),
  • felhasználói szinten ismered a MS Office programot,
  • jó elemző- és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • nyitott vagy új ismeretek elsajátítására
  • vállalod a megszakítás nélküli munkarendet (12 órás műszakok, az év 365 napján)
Előnyt jelent számodra
  • releváns tapasztalat,
  • az elvártnál magasabb végzettség,
  • alapvető hálózati fogalmak ismerete,
  • végpontvédelmi rendszerek funkcionális ismerete,
  • alapvető biztonsági ismeret (támadási technikák, vírusvédelem, DLP, naplózás),
  • alapvető szoftverek (Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver) működésének ismerete,
  • programozási ismeret (scriptek, makrók, vagy bármely programozási nyelv).
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele

Az állás betöltéséhez nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.