ICT vezető szakértő

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • magas megbízhatóságú ICT rendszerek kialakítására létrejött projektek önálló operatív vezetése, a leszállított ICT rendszerek üzemeltetésre történő átadásának menedzselése;
  • szervezetek ICT integrációs projektjeinek önálló operatív vezetése, és kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel;
  • szükség esetén az üzemeltetésre átadott ICT rendszerekkel kapcsolatos támogatás biztosítása;
  • üzemeltetésre átadott ICT rendszerek változás menedzsmentje.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • komplex ICT projektek vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalatot szereztél;
  • tapasztalatod van komplex ICT rendszerek magas szintű tervezésében, kialakításában, és/vagy üzemeltetésében;
  • átfogó, naprakész ismeretekkel büszkélkedhetsz az IT és Telekommunikáció fejlődésének technológiai irányait illetően (pl. felhő, virtualizáció, mentés/archiválás, hálózatbiztonság, adattárolás, hálózati megoldások stb.);
  • ismered az ITIL/MOF üzemeltetési módszertant;
  • szakirányú felsőfokú végzettséged van;
  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél nagyvállalati környezetben;
  • megérted a szakmai angol szövegeket;
  • büszke vagy pontos, megbízható munkavégzésedre és jó kommunikációs képességedre.
Előnyt jelent számodra
  • projektvezetői tapasztalatok;
  • technológiákkal kapcsolatos gyártói képesítés(ek) megléte;
  • virtualizációs technológiák ismerete;
  • Hyper-V 2012 üzemeltetési/tervezési tapasztalatok;
  • Microsoft szerver platform ismerete (operációs rendszer, hálózati szolgáltatások, címtár);
  • magas rendelkezésre állást biztosító Microsoft technológiákkal kapcsolatos tapasztalat;
  • a következő technológiák ismerete; MS SQL 2008/2012, Exchange 2010/2013, System Center 2007/2012 (SCOM/SCCM/SCVMM/SCDP), Sharepoint 2010;
  • tapasztalatok többrétegű, Linux alapú megoldások kialakításában (pl. Web/App/DB);
  • adatközponti hálózati megoldások ismerete – Ethernet/IP (felhő hálózati technológiák, terheléselosztás, hálózatbiztonság, switching-routing, magas rendelkezésre állás);
  • SAN megoldások, technológiák ismerete.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.