GÉPTEREM ÜZEMELTETŐ RENDSZERTECHNIKUS

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

Gépterem üzemeltető rendszertechnikus

munkakörbe

A következő kihívások várnak
  • Budapest területén lévő számítógépterem 7x24 órás felügyelete, a felmerülő hibák előírások szerinti kezelése, eszkalálása,
  • géptermi IT rendszerek folyamatos működésének felügyelete, biztosítása
  • számítógéptermi belépések naplózása
  • a felügyelt, működtetett gépterem és eszközök működőképességének rendszeres ellenőrzése,
  • a felügyelt eszközök konfigurációs adatainak naprakész nyilvántartása, a dokumentálás és hálózati adminisztráció elvégzése,
  • a külsős szakemberek munkájának felügyelete, támogatása.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • legalább középfokú műszaki (villanyszerelő, IT és/ vagy gépészeti) szakirányú végzettséged van,
  • tapasztalatod van adatközponti infrastruktúra (UPS, technológiai klíma, aggregátor, DCIM rendszer) kezelésében,
  • erős problémamegoldó és jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • felmerülő határidőket pontosan precízen betartod,
  • szolgáltatói hozzáállás, tanulás, szakmai fejlődés iránt nyitott vagy,
  • szívesen ismersz meg új környezeteket és technológiákat,
  • megszakítás nélküli munkarendet vállalsz.
Előnyt jelent számodra
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • szerverek, hálózati eszközöket ismered,
  • nagyvállalati környezetben szerzetél tapasztalatot,
  • szakirányú mérőműszerek ismeretével rendelkezel,
  • dokumentáló, tervező szoftverek ismersz, használod,
  • alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
Ha minket választasz
  • minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,
  • komplex projektekben vehetsz részt,
  • az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele
  • belépés után nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.