Felhasználó támogató

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • Informatikai segítségnyújtás a felhasználók részére telefonon, illetve távoli eléréssel
  • Alapszintű rendszer hibák kezelése, operációs rendszer, alkalmazás hibák felderítése, vizsgálata
  • Távoli eléréssel történő támogatás, telepítés, törlés, beállítás, hibajavítás, vékony/vastag klienseken, tablet, mobil eszközökön, a beérkező hibajegyek alapján az érvényes SLA-k betartásával
  • Incidens, és változáskezelés a bevezetett rendszerekben
  • Az üzemeltetett kliensek szerver oldali menedzselése (DHCP, AD, SCCM, SEP)
  • Active Directory user és computer management, riportok készítése
  • Felhasználók nyomtatással kapcsolatos igényeinek remote ellátása (telepítés, hozzárendelés, nyomtató kártya kezelés, szkenner beállítás)
Csatlakozz hozzánk, ha
  • releváns informatikai végzettséget szereztél
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • operátori szinten ismered az AD, DHCP, print szervereket (Windows Server 2012); adminisztrátori szinten a Windows 7, Windows 8, Windows 10 operációs rendszereket; alapszintű Windows hálózati ismereteid vannak; Microsoft SCCM 2012 szervert alapszinten ismered, Cisco hálózati eszközök alapszintű ismeretével is rendelkezel
  • Nagyvállalati környezetben (1000+ host) szerzett desktop támogatói tapasztalatodon kívül Microsoft remote eszközökkel történő felhasználó támogatásban is tapasztalat szereztél
  • jó telefonos és írásbeli kommunikációs készséged mellett türelmes, ügyfélbarát mentalitásodra is büszke vagy
Előnyt jelent számodra
  • támogató rendszerekben szerzett jártasság (HP SM, IBM SCCD)
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.
Alkalmazás feltétele

Az állás betöltéséhez nemzetbiztonsági átvilágítás szükséges.