Bérszámfejtő

A NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. stratégiai céljai között első helyen a kormányzati infrastruktúra működtetése, e-közigazgatási megoldások támogatása, valamint alap és emelt szintű kormányzati informatikai szolgáltatások állnak.

Tevékenységünk sikeres folytatásához, folyamatosan bővülő feladataink magas színvonalú ellátására új munkatársunkat várjuk

munkakörbe.

A következő kihívások várnak
  • teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése,
  • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez, munkaidő nyilvántartási rendszer karbantartása,
  • munkaviszony igazolások, jövedelem kimutatások készítése,
  • könyvelési feladások elkészítése,
  • közreműködés munkaügyi adminisztráció ellátásában, munkaviszony létesítéséhez, módosításához, megszüntetéséhez szükséges feladatok elvégzésében,
  • adónyilatkozatok, adóbevallások kezelése,
  • közreműködés a NAV felé a havi adó-és járulékbevallás összeállításában, kimutatások készítésében, valamint a bevallásokhoz kapcsolódó utalások elkészítésében,
  • a feladatok elvégzéséhez szükséges jogszabályok ismerete és a változások követése,
  • kapcsolattartás a HR kontrolling területtel.
Csatlakozz hozzánk, ha
  • rendelkezel középfokú végzettséggel és legalább középfokú társadalombiztosítási szakképzettséggel,
  • magas szintű, legalább 5 éves NEXONbér, és legalább 3 éves NEXONtime gyakorlattal rendelkezel,
  • minimum 3-5 év kifizetőhelyi szakmai tapasztalatod van bér és TB területen,
  • magabiztos és gyakorlott MS Office (Excel) felhasználó vagy,
  • adó- és munkajogi ismeretekben is jártas vagy,
  • analitikus gondolkodás, rugalmas, proaktív hozzáállás, és ügyfélközpontú gondolkodás jellemez.
Előnyt jelent számodra
  • NEXON4 ismeret,
  • felsőfokú szakmai végzettség.
Ha szaktudásoddal, lendületeddel és ötleteiddel részese szeretnél lenni a kormányzati infokommunikációs stratégiai fejlesztések sikerének, akkor a Te jelentkezésedet várjuk.